MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtölj 9333444
nr 933 3444
Clubfåtölj
Tidigt 1900-tal, Skinn
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:23:18
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)